خانه / اخبار برتر / فوردGT تبدیل به 405 می‌شود؟!
فورد جی تی

فوردGT تبدیل به 405 می‌شود؟!

کارتست – زمان زیادی از عرضه فوردGT نمی‌گذرد. همه ما آن گیف معروف را دیده‌ایم که چگونه با کاهش ارتفاع، بالش بلند می‌شود! اما ازآنجایی‌که سیستم‌های آیرودینامیک فعال مثل فرمان‌های هیدرولیک کار می‌کنند؛ باید روزی منتظر این خبر می‌بودیم!

ظاهراً مدتی پیش، یک فوردGT سفید در آلمان جزغاله شده. در این حادثه کسی مجروح نشد؛ ولی کاش من جای GT جان می‌سوختم!

دلیل این حادثه، نقص در سیستم بال خوشگل GT بوده است. وقتی به رفیقتان بابت خرید ماشین جدید شیرینی ندهید؛ چشمش میزند و بال عقبش روغن نشت می‌کند. ازقضا لوله‌های هیدرولیک هم بالای اگزوز هستند! کم‌کم جمع دوستانه بیش از داغ شده و همراه با چاشنی سوختن یک ماشین، داستان تمام می‌شود. پس شیرینی ماشین نو واجب است!

فورد جی تی جزغاله
الان کی جواب دل سوخته منو میده؟!

اما اگر آن شخص آلمانی به رفیقش شیرینی داده باشد داستان طور دیگری رقم می‌خورد. فورد گفته این مشکل به دلیل نقص فنی در شیر هیدرولیک باله عقب است.

با تمام این احوالات فورد 173 ماشین در آمریکا و 18 ماشین در کانادا را فراخوان داده تا به رفیقانشان شیرینی بدهند و برای بررسی اوضاع ماشینشان به نمایندگی بروند! فورد برای رفع این وضعیت، دنیایی از پیچ و مهره را باز نمی‌کند تا قطعه معیوب را عوض کند؛ بلکه با یک ادیت نرم‌افزاری کاری می‌کند که فشار کمتری به آن شیر هیدرولیک وارد شود! اگر وضع خودرو خیلی خراب باشد اورینگ ها و فیلترها هم عوض می‌شوند تا دوباره بال عقب برقصد.

چقدر شبیه چهارصدوپنج!

درباره ی عرفان رافتی

علاقه‌مند به موتوراسپرت و دنیای چهارچرخ‌ها /// به‌دنبال راه‌حل برای سریع‌تر پیچیدن در پیچ‌ها! :)

همچنین ببینید

HRE3D+

پرینت سه بعدی رینگ در خانه؟!

کارتست – برای ایرانی‌های ماشین باز، رینگ‌اسپرت یکی از مهم‌ترین قسمت‌های ساخت یک خودروی خاص …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *