خانه / اخبار برتر / مینی سری هفت!

مینی سری هفت!

کارتست – همیشه داستان از جایی شروع می‌شود که قشر ضعیف جامعه، می‌خواهند مانند قشر مرفه زندگی کنند. خودروسازها هم برای ثبات فروش، مردم را همیشه تائید می‌کنند!

داستان چراغ‌های به‌هم‌پیوسته ب ام و (در سگمنت سدان) از سری 3 شروع شد و در سری هفت ظاهر جدیدی پیدا کرد؛ اما الآن نوبت این است که سری3 هم به پیروی از بزرگ خاندان، چراغ‌هایش را بچسباند.

نسل جدید سری سه (با کد (G20 که به‌تازگی توسط عکاس جاسوسی (در آلمان) کشف‌شده، زبان طراحی جدید را از دور داد میزند! جلوپنجره کلیه‌ای کمی بزرگ‌تر شده و حاشیه بیشتری دارد. چراغ‌های پهن و بزرگ‌سری سه از خطوط مدرن برادران بزرگ‌تر تبعیت می‌کند. آینه‌های جانبی جدید (با آیرودینامیک بیشتر) روی این خودرو دیده می‌شوند. نکته خاص نمای جلو خودرو، مکان دریچه هوای کنار سپر است که تاکنون در قسمت پایینی ب ام و ها پنهان بود؛ می‌توان گفت قسمت پایینی سپر (که معمولاً تضاد رنگ دارد) تا قوس زیر چراغ‌ها ادامه دارد. این قضیه باعث می‌شود تا ظاهر سری سه، خیلی وحشی‌تر از گذشته شود!

در نمای بغل، رینگ‌های جدید به همراه دیسک ترمزهای بزرگ به‌خوبی قدرت بیشتر این خودرو را نشان می‌دهند. خط شانه‌ای کماکان به سبک قبل راه خود را می‌رود؛  اما گلگیر عقب کمی پهن‌تر شده است.

رینگ‌های جدید به همراه دیسک ترمزهای بزرگ به‌خوبی قدرت بیشتر این خودرو را نشان می‌دهند

چراغ‌های L شکل جدید در سری سه ظهور کرده‌اند! پس از کانسپت سری هشت، این بار (و برای اولین بار) چراغ‌های مدرن ب ام و روی این خودرو استفاده خواهند شد. بالچه کوچک (به سبک‌سری پنج جدید) به انتهای صندوق اضافه‌شده است. سپر عقب تغییرات چشم‌گیری دارد. شب نماهای کوچک پایین سپر، به سبک‌سری 6، زیر چراغ‌ها قرارگرفته‌اند. دو دریچه کوچک برای خنک کاری و بهبود آیرودینامیک در کناره‌های سپر جا خوش کرده‌اند. در قسمت میانی سپر تغییرات خاصی دیده نمی‌شود اما اگزوزهای 4 ضلعی دوبل، ظاهر قدرتمند را تداعی می‌کنند.

دو دریچه کوچک کنار سپر و اگزوزهای دوبل به‌زودی روی سری سه دیده خواهدشد!

هنوز تاریخ دقیقی برای معرفی این خودرو گفته نشده است؛ اما پیش‌بینی می‌شود سروکله G20 در نمایشگاه پاریس 2018 پیدا شود.

 عکس‌ها از: Willco block

درباره ی عرفان رافتی

علاقه‌مند به موتوراسپرت و دنیای چهارچرخ‌ها /// به‌دنبال راه‌حل برای سریع‌تر پیچیدن در پیچ‌ها! :)

همچنین ببینید

HRE3D+

پرینت سه بعدی رینگ در خانه؟!

کارتست – برای ایرانی‌های ماشین باز، رینگ‌اسپرت یکی از مهم‌ترین قسمت‌های ساخت یک خودروی خاص …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *