خانه / اخبار برتر / هفتمین همایش خودرویی

هفتمین همایش خودرویی

خدا را شاکریم که بدون اغراق همایش هفتم تیم کارتست در قالب یک تیم برگزاری شامل کارتست، موسسه تیونینگ PH و کوپه کار کلاب ، یکی از بزرگترین ایونت های خودرویی کل کشور به حساب آمد که به مناسبت چهلمین سال پیروزی و آغاز دهه فجر در روز جمعه، دوازدهم بهمن 97 بین ساعات 11 الی 2 ظهر در “کورش مال” برگزار گردید.

در این همایش، انواع خودروهای تیونینگ و اسپرت، لوکس، آفرودی از هر برندی دیده می شد و حضور تعداد زیادی از خودروهای کلاسیک نایاب و خاص به همراه موتورسیکلت های اسپرت، رپتور و دست ساز زینت بخش این گردهمایی خودرودوستان بود.

تعداد بازدید کنندگان بیش از 3000 نفر در مدت 3 ساعت برگزاری همایش تخمین زده شده است. تعداد اتومبیل و موتورسیکلت های حاضر در مجموعه حدود 270 دستگاه براورد شده است.

همانند گذشته، اغلب شرکت کنندگان قشر جوان و خودرودوست بوده اما این بار بازه سنی وسیع تری از افراد حضور داشتند و در میان جمعیت بسیار پدران، مادران و پدربزرگانی دیده می شدند که دست در دست کودکان و نوه های خود به این ایونت خودرویی آمده بودند.

هدف از این گردهمایی، ایجاد دوستی و تبادل اطلاعات بین خودرودوستان و جوانان جامعه بوده تا بتوانند در محیطی کنترل شده و با نظم به گفتگو و تماشای خودروهای مورد علاقه خود بپردازند.

تیم مشترک کارتست، PH و کوپه کار کلاب کمال تشکررا از گروه های خودرویی شرکت کننده در همایش داشته که با هماهنگی های شبانه روزی و به کمک اسپانسرها این ایونت خودرویی را با موفقیت هرچه تمام تر برگزار کردند. همچنین از همکاری صمیمانه مسئولین کوروش مال سپاس گذاریم.

بخشی از عکس های گرفته شده در این همایش توسط خانم نسترن مک آرین و آقایان مهدی مهرانی و سعید ساجدی در زیر نمایش داده شده است:

درباره ی سید سبحان سیدی

همچنین ببینید

911 با کد 992

بهترین 911 آماده نبرد است!

کارتست – آخرین روزهای نوربرگرینگ، مهمان خودروهای زیادی است! همه خودروسازها آمده‌اند تا برای آخرین …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *